





Wymiary 160×230 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 925,65 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bordowy wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Shard Red – Flair Rugs
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 10 mm |
| Grubość | 1.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 12.51 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Moderno |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3400 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/odkurzać regularnie/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/czyszczenie punktowe/nie namaczać/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Producent | Flair Rugs |

Wełniana, abstrakcyjna, gotowa
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
⌀ 160 cm, do pokoju, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, chodniki, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynie
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, tkana, gotowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, jednokolorowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kwadratowa

Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie