Kremowy wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Scala – Villeroy&Boch
Wymiary 160×230 cm
Historia cen
- 27.04.2026 - 946 zł
- 17.03.2026 - 946 zł
- 10.03.2026 - 947 zł
- 20.02.2026 - 891,65 zł
- 16.02.2026 - 1049 zł
- 14.02.2026 - 891,65 zł
- 27.01.2026 - 1049 zł
- 23.01.2026 - 891,65 zł
- 20.01.2026 - 1049 zł
- 16.01.2026 - 912,63 zł
- 26.11.2025 - 890 zł
- 14.11.2025 - 891 zł
- 7.11.2025 - 923 zł
- 1.11.2025 - 944 zł
- 1.11.2025 - 1049 zł
- 20.10.2025 - 839,2 zł
- 8.10.2025 - 839 zł
- 7.10.2025 - 1049 zł
- 3.10.2025 - 902 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan Scala marki Villeroy&Boch zachwyca ponadczasowym wzorem. Stylowy wzór szachownicy dodaje elegancji i przytulności każdemu pomieszczeniu. Dywan jest tkany ręcznie i posiada certyfikat Care & Fair. Wełniane dywany pochłaniają dźwięki i izolują przed zimnem. Zwykle na początku gubią luźne włókna, ale zjawisko to zmniejsza się przy regularnym odkurzaniu.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 10.5 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane ręcznie |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | 1766 |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Gęstość | 2800 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/wycierać suchą ściereczką/czyszczenie punktowe/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Villeroy&Boch |
Podobne produkty

Beżowo-biały dywan w pasy G1-H75
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Prostokątny dywan Oyo C w kremowym kolorze
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Szary dywan postarzany B4-P67
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Przecierany dywan w pasy z ornamentem L2-H73
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Oria -30% TANIEJ! 88013/YV7-J 120x170 Prostokąt
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan sznurkowy Patara koniczyna beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny sznurkowy Patara Koniczyna beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Beżowo-czerwony dywan L2-M53
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Duet kremowo-beżowy 120 cm x 170 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Boho kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Boho kremowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella biało-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Premium Beżowy 133x190 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Ereon kremowy 80 cm x 220 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Amaro
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Boho kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella jasny szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan 120x180 cm Dottie Multi – Universal
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Alexis kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Bawełniany dywan z delikatnym wzorem Jasper
Bawełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Ornament szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Sahara ornament szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Flora 50007/D9TI 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Charlotte kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Flora 50022/D9TN 067x120 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Native Puszysty nowoczesny 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Przecierany dywan w romby biało-beżowy G7-E64
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis











