







Wymiary 58×50×87 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał: Materiał ramy: stal Pokrycie: wodoodporna tkanina Kolor: Mix kolorów Wymiary: Długość: 87 cm Szerokość: 50 cm Wysokość: 58 cm Udźwig: 100 kg Waga: 1,7 kg Wymiary opakowania: 63 x 21 x 17 cm W zestawie znajduje się przenośna torba.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 87 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Składany | Tak |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Tkanina wodoodporna |
| Długość | 87 cm |

Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, bujana
W magazynie
Regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Z kółkami
W magazynie
Z kółkami
W magazynie
29×53×123 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
70×20×78 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
34×57×200 cm, drewniana, z kółkami
W magazynie
27×60×118 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana, regulowana
W magazynie
Drewniana, składana, regulowana
W magazynie
26×62×100 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
48×67×158 cm, składana, z daszkiem
W magazynie
190×73 cm, składana, regulowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie