

Wymiary 120×150 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Umil sobie zimowe wieczory dzięki pięknemu kocowi świątecznemu o wymiarach 150 × 120 cm, wykonanemu z wysokiej jakości tkanego poliestru. Koc jest dostępny w 2 różnych wzorach z motywami świątecznymi, które nadadzą domowi prawdziwie świąteczną atmosferę. Dzięki przyjemnemu materiałowi idealnie nadaje się do otulenia podczas oglądania filmów, jako stylowa narzuta na sofę lub jako miły prezent dla bliskich. Praktycznie zapakowany w papierowe opakowanie (paper sleeve). Materiał: 100% poliester (tkanina) Wymiary: 150 × 120 cm Wzór: 2 motywy świąteczne Opakowanie: rękaw papierowy (Paper Sleeve)
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
| Rodzaj | Tkane |
|---|---|
| Motyw | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Zielona |
| Długość | 150 cm |
| Materiał | 100% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rozmiary | 120 x 150 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

120×150 cm, dziergana
W magazynie
120×150 cm
W magazynie

140×200 cm, wełniana
W magazynie


Sztuczne futro
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bożonarodzeniowa
W magazynie
150×200 cm, bawełniana
W magazynie

Wełniana
W magazynie
140×200 cm, bawełniana
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Wełniana
W magazynie

Wełniana
W magazynie
150×200 cm, bawełniana
W magazynie
Wełniana
W magazynie
150×200 cm
W magazynie
Wełniana, bawełniana, mikroplusz
W magazynie


130×170 cm, bawełniana
W magazynie
Z barankiem
W magazynie


140×200 cm, wełniana
W magazynie
140×200 cm, wełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Wełniana
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie