Polecamy
Czarny stół jadalniany DAMAR 100x70 cm, biały dekor marmurowy
Wymiary 75×100×70 cm
Historia cen
- 1.04.2026 - 568 zł
- 27.10.2025 - 568 zł
- 18.10.2025 - 613 zł
Opis produktu
Materiał MDF + fornir: Biały marmurowy dekor Metal: Matowa czarna Wymiary Szerokość: 100 cm Głębokość: 70 cm Wysokość: 75 cm Waga: 28,5 kg Udźwig: 100 kg Specyfikacja Stół dla 6 osób Stabilna metalowa konstrukcja Blat z marmurowym dekorem łatwy w utrzymaniu Prosty minimalistyczny design Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Nowoczesna elegancja dla twojego domu Ożyw swoją jadalnię prostotą i elegancją nowoczesnego designu. Ten stół jadalniany, dzięki swojej stonowanej czerni i marmurowemu dekorowi, łatwo dopasuje się do różnych stylów wnętrz - od skandynawskiego po industrialny. Idealny wybór na codzienne posiłki jak i na bardziej uroczyste okazje. W zestawieniu z wygodnymi krzesłami stworzysz przytulną przestrzeń, gdzie cała rodzina chętnie się spotka. Łatwa konserwacja i wytrzymałe materiały zapewnią, że stół będzie służyć przez wiele lat.
Wymiary
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał nóg | Metal |
| Kolor | Szara |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał blatu | MDF |
| Ilość miejsc | Dla 6 osób |
| Nośność | 100 kg |
| Kształt nóg | Klasyczny |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Waga | 28,5 kg |
Najlepsze produkty od Przytulnemieszkanie.pl

PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniany prześcieradło do łóżeczka dziecięcego RAINUBI białe 110x160 cm
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Stelaż listwowy elastyczny 90 x 200 cm
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Narzuta na łóżko WILDFLOWERS, kolorowy Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Narzuta na łóżko CATMOSPHERE, kolorowa Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Koszulka dziecięca 2 szt. PSI PATROL różowa/jasnoróżowa - różne rozmiary Wielkość: 110 - 116
Bawełniana
W magazynie
Rozkładana sofa 2-miejscowa LAINE, zielona
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Stelaż listwowy rolowany 90 x 200 cm
90×200 cm, regulowana
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło niebieskie 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, różowa
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Łóżko tapicerowane COMFINO VELVET z wysuwanym miejscem do spania 120x200 cm, szare
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Mikropluszowy koc HERBÁŘ, beżowy Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Mikropluszowy koc MYSTIC GARDEN, ciemnozielony Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło jasnoszare 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Krepa pościel LOVEXA szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, niebieska
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie


































