





Wymiary 60×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lustro ścienne o wymiarach 40x60 cm jest oprawione w ramę z litego bambusa w naturalnym odcieniu, który nadaje pomieszczeniu delikatny i naturalny wygląd. Rama bambusowa jest solidna, a jednocześnie lekka, co ułatwia zawieszenie jej na ścianie. Szklana powierzchnia lustra jest wysokiej jakości i zapewnia czyste odbicie. Dzięki prostemu i ponadczasowemu wzornictwu pasuje do różnych wnętrz, od nowoczesnych po rustykalne.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Rama | Z ramą |
| Rodzaj | Ścienna |
| Materiał ramy | Drewno |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Dekor | Bambus |
| Materiał | Bambus |
| Rozmiar | M |
| Waga | 5 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, ścienna
W magazynie
Okrągła, ścienna, industrialna
W magazynie
Okrągła, drewniana, ścienna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, wolno stojąca
W magazynie
Okrągła, naklejana, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, ścienna
W magazynie
Nowoczesna, ścienna, z ramą
W magazynie
Okrągła, ścienna, industrialna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynie
58×5 cm, nowoczesna, wolno stojąca
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie