





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 73,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Koc Colorine marki Bloomingville Mini wykonany jest z bawełny pochodzącej z recyklingu. Ozdobiony jest charakterystycznym wzorem składającym się z różnych geometrycznych kształtów, które tworzą ciekawą mozaikę i są uzupełnione ozdobnymi frędzlami na końcach. Ten miękki i lekki koc jest idealny na przytulne chwile relaksu – czy to na kanapie, w kąciku do czytania, czy podczas drzemki.
| Szerokość: | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna mieszana/Bawełna z recyklingu |
| Waga | 1.08 kg |
| Rozmiar | 130x160 |
| Długość | 160 cm |
| Kolekcja | Colorine |
| Wzór | W kratkę/geometryczny |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 2% nylon/2% wełna/4% wiskoza/78% bawełna/11% poliester |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Bloomingville Mini |
Opinie użytkowników
Kolor jest ładny, a materiał trwały.

Polarowa, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie

Wełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Polarowa
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Polarowa, poliestrowa
W magazynie
150×200 cm, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Polarowa, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, wełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Polarowa, poliestrowa
W magazynie
Wełniana
W magazynie


Bawełniana, wełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


Poliestrowa
W magazynie
Wełniana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie