








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu MDF: Biały Drewno: Buk Wymiary stołu Szerokość: 140 cm Głębokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Zalecane łączyć z krzesłem York. Chłodna inspiracja północna. Wprowadź do wnętrza równowagę między kolorami i poszczególnymi elementami. Mieszkaj w stylu skandynawskim. Jego lekkość, przestronność i funkcjonalność Cię oczarują. Masywne meble, metalowe lub szklane elementy oraz wyraziste oświetlenie są częścią skandynawskich mieszkań. Duże otwarte przestrzenie bez ciemnych zakątków i ścianek optycznie powiększają przestrzeń. Skandynawskie jadalnie są doskonale praktyczne. Wszystkie niezbędne rzeczy mają swoje miejsce, dzięki czemu łatwiej utrzymać porządek. Stół jadalniany Bergen w białym kolorze śmiało można urozmaicić wyraźnym akcentem.
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Kształt | Prostokątny |
| Ilość miejsc | Dla 6 osób |
| Kształt nóg | Klasyczny |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Rozmiar stołu | 140 x 80 x 75 cm |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Nośność | 150 kg |
| Waga | 20 kg |

75×180×90 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
73×120×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, skandynawska
W magazynie
75×80×120 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
Dostawa gratis
Drewniana, drewniana, skandynawska
W magazynie
74×120×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Kwadratowa, solidna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Prostokątna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie

Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
77×90×160-260 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
75-122×160×160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74 cm, ⌀ 80 cm, nowoczesna, okrągła
W magazynie
74×90×90 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
75×120×60 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, prostokątna
W magazynie
Drewniana, drewniana, prostokątna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie