









Wymiary 37×120 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak ścienny Polo White and Walnut to praktyczny i stylowy dodatek, który łączy elegancką biel z ciepłym dekorem orzecha. Dzięki tej kombinacji wygląda nowocześnie, ale jednocześnie przytulnie, dzięki czemu doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i współczesnych wnętrz.Wykonany z melaminowanej płyty wiórowej, charakteryzuje się długą żywotnością i łatwością konserwacji. Dwie otwarte przegródki zapewniają miejsce na drobiazgi, czapki lub dekoracje, a pięć metalowych haczyków niezawodnie utrzyma płaszcze, szaliki lub torby.Dzięki kompaktowej konstrukcji idealnie nadaje się również do mniejszych przedpokojów, gdzie pomaga utrzymać porządek i organizację. Można go łatwo przymocować do ściany, co pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie zapewnia estetyczny wygląd.Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą wymiary: 120 × 37,2 × 22,2 cm kolor: biały i orzechowy
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 37 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Ścienne |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Sosnowa
W magazynie
160×150 cm, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie