Polecamy
PROMOCJA Beżowy narożnik HADSON - prawy róg II jakość
Historia cen
- 5.04.2026 - 2331 zł
- 5.11.2025 - 2331 zł
Opis produktu
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa do 250 cm Kolor: Beżowy Wariant rogu: Prawy róg Pokrycie: SOLA 18 Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od zdjęcia produktowego. Materiał sofy Skład pokrycia: 100% Poliester Materiał pokrycia: Tkanina aksamitna Specyfikacja oparcia: Pianka T2540 Specyfikacja siedziska: Pianka HR Wymiary sofy Szerokość: 206 cm Głębokość: 150 cm Wysokość: 89 cm Wysokość siedzenia: 47 cm Głębokość siedzenia: 49 cm Powierzchnia do spania: 115 x 184 cm Udźwig: 270 kg Wyposażenie Schowek: Tak Modyfikacja na łóżko: Tak Poduszki w zestawie Dostawa w częściach.
Specyfikacje
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Wariant narożnika | Prawostronny |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 184 x 115 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
Najlepsze produkty od Przytulnemieszkanie.pl

PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Stelaż listwowy elastyczny 90 x 200 cm
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Rozkładana sofa 2-miejscowa LAINE, zielona
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Mikropluszowy koc MYSTIC GARDEN, ciemnozielony Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło niebieskie 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Narzuta na łóżko MYSTIC GARDEN ciemnozielona Rozmiar: 220 x 240 cm
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Stelaż listwowy rolowany 90 x 200 cm
90×200 cm
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Ławka z przestrzenią do przechowywania TAURO 112x48 cm, szara
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Koszulka dziecięca 2 szt. PSI PATROL różowa/jasnoróżowa - różne rozmiary Wielkość: 110 - 116
Bawełniana
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry HENRIETTA kolorowa Rozmiar pościeli: 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Z mikrofibry
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry CATMOSPHERE kolorowa Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Z mikrofibry
W magazynie
Łóżko tapicerowane COMFINO VELVET z wysuwanym miejscem do spania 120x200 cm, szare
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Krepa pościel LOVEXA szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikropluszowy koc HERBÁŘ, beżowy Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, różowa
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Drewniany wielkanocny zając RABELLO 20 cm, biały
Zające wielkanocne
W magazynie















