







Materiał sofy Rama: Drewno, płyta wiórowa Tapicerka: POSO 02 Kolor tapicerki: Beżowy Skład tapicerki: 100% Poliester Materiał tapicerki: Sztruks (Welur) Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 Rodzaj siedziska: Napełnienie piankowe Rodzaj pianki: Pianka poliuretanowa T30 Sprężyny: Faliste sprężyny Nóżki: Plastik Zestaw pokryty tkaniną Poso z delikatną żebrowaną fakturą, bardzo przyjemną w dotyku, o wysokiej gramaturze 380g/m2 i odpornością na ścieranie. Siedziska zestawu składają się z wysokiej jakości i długotrwałej pianki poliuretanowej, wzmocnionej sprężynami falistymi. Konstrukcja sofy wykonana z masywnego drewna sosnowego i bukowego z dodatkowymi materiałami z płyty wiórowej, sklejki i pilśni. Wymiary sofy Specyfikacja: Narożnik w kształcie U Szerokość: 295 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm / 130 cm Powierzchnia do spania: 140 x 265 cm Nóżki: 5 cm Wyposażenie Schowek: Tak (środkowa część narożnika) Funkcja spania: Tak Wolne poduszki pod plecy: 4 szt. Tapicerowane plecy sofy: Tak Funkcja spania Rozkładanie do spania: Tak Wymiary łóżka: 140 x 265 cm Typ rozkładania: Manualny, bez mechanizmu do rozkładania Dostarczane w stanie rozłożonym. Poso Puszysta miękka tkanina Poso swoim wyglądem przypomina sztruks. Jej unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a jednocześnie bardzo wytrzymały i odporny. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyszczą za pomocą specjalnych preparatów dla mebli tapicerowanych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom jest wykorzystywana jako tkanina obiciowa na narożniki, fotele i krzesła. Wykonana jest ze 100% poliestru o wysokiej gramaturze. Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przejściu określonej liczby cykli materia wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso szczyci się wynikiem 35 000 cykli. Zwyczajne tkaniny w gospodarstwach domowych mają około 20 000 cykli.
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Barva | Béžová |
| Materiál potahu | Látka |
| Nožičky | S nožičkami |
| Rozkládání | Rozkládací |
| Úložný prostor | S úložným prostorem |
| Varianta rohu | Levý roh, Pravý roh, Univerzální roh |
| Velikost | Vícemístné |
| Područky | S područkami |
| Výška | 83 cm |
| Nosnost | 110 kg / 1 sedací místo |
| Hloubka | 140 cm |
| Šířka | 295 cm |
| Tvar | Do U |
| Výška sedu | 38 cm |
| Plocha na spaní pohovky | 140 x 265 cm |

Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie