Produkty, które mogą Ci się spodobać
Kremowe stoliki w dekorze kamienia zestaw 2 szt. 42x92 cm Stani – WOOOD
Wymiary 40×42×92 cm
Historia cen
- 1.04.2026 - 1291,15 zł
- 14.02.2026 - 1291,15 zł
- 27.01.2026 - 1519 zł
- 23.01.2026 - 1291,15 zł
- 20.01.2026 - 1519 zł
- 16.01.2026 - 1321,53 zł
- 5.12.2025 - 1291,15 zł
- 28.11.2025 - 1215,2 zł
- 14.11.2025 - 1291,15 zł
- 7.11.2025 - 1367,1 zł
Opis produktu
Zestaw stolików Stani marki WOOOD to elegancki dodatek do nowoczesnego wnętrza. Stoliki charakteryzują się zaokrąglonymi kształtami i powierzchnią z kamiennym dekorem, co nadaje im niepowtarzalny wygląd. Większy stolik ma wymiary 92 x 42 x 40 cm, a mniejszy 67 x 24 x 30 cm (szer. x gł. x wys.). Mniejszy stolik można wygodnie wsunąć pod większy, a każdy z nich może wytrzymać obciążenie do 15 kg.
Wymiary
| Szerokość: | 42 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 92 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Beżowa |
| Zestawy | Tak |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Grubość | 10 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość nóg | 40 cm |
| Nośność | 15 kg |
| Waga | 60 kg |
| Długość | 92 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Stani |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Beżowy |
| Materiał nóg | Glina włóknista |
| Powłoka | Barwienie |
| Materiał blatu | Glina włóknista |
| Producent | WOOOD |
Polecamy

Stolik Kawowy Biały Z Drewna Sosnowego + Miodowy Brąz D9-D13
Metalowa, industrialna, rustykalna

Stolik kawowy ze schowkiem COLVA, 120 x 60 x 41 cm
Nowoczesna, metalowa, matowa
W magazynie
Stolik kawowy Vesper 103x60 cm z szufladą - kaszmir / czarne nogi
Błyszcząca, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 stolików kawowych MILEO, trójkątny kształt
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Komplet 2 stolików kawowych typu 2w1 kaszmir + złoty A0-S06
Okrągła, nowoczesna, industrialna

Stolik kawowy TOTEM, czarny
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Podwójny Stolik Czarny Kawowy Do Salonu Biało S4-P20
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska

Biały stolik 49x65 cm Pebble – vtwonen
31×49×65 cm, skandynawska, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągły stolik kawowy dąb artisan Z8-P75
Okrągła, nowoczesna, industrialna

Zestaw 2 kaszmirowych stolików kawowych na złotej podstawie P6-T53
Okrągła, nowoczesna, zestawy

Stoliki kawowe OPRAH, okrągłe, 2 sztuki
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Stolik kawowy dąb sonoma A8-S10
Okrągła, nowoczesna, industrialna

Nowoczesny okrągły kawowy stolik z półką dąb artisan + czarny D8-T04
Okrągła, nowoczesna, dębowa

Stolik Kawowy Nowoczesny Czarny Z Lamelami + Dąb 200 X 170 Cm H8-P69
Nowoczesna, prostokątna, kwadratowa

Stolik kawowy Malmi 100 cm z szufladami - kaszmir / crema bianca / złote nóżki
40×100 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Okrągły Stolik Nowoczesny Kawowy Dąb Artisan A2-M61
Okrągła, nowoczesna, dębowa

Stolik kawowy kolumna JAYA, Ø 38 x 43 cm
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Dwa Loftowe Stoliki Kawowe Dąb Artisan + Czarny G0-K81
Nowoczesna, prostokątna, dębowa

Owalna Ława Z Półkami Dąb Sonoma R1-C15
Nowoczesna, szklana, owalna

Stolik kawowy Malmi 100 cm z szufladami - kaszmir / złote nóżki
W magazynieDostawa gratis
Stolik kawowy Vesper 103x60 cm z szufladą - czarny / czarne nogi
Błyszcząca, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesny stolik kawowy dąb lancelot L9-G07
Okrągła, nowoczesna, industrialna

Okrągły Loftowy Stolik Kawowy Dąb Artisan + H9-R70
Okrągła, nowoczesna, industrialna

Stoliki kawowe OLAO organiczne blaty chmurki, 2 sztuki
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Komplet 2 Okrągłych Stolików Kawowych Dąb N9-B68
Okrągła, nowoczesna, metalowa

Stolik Kawowy Czarny Typu 2W1 + Złoty G1-S44
Okrągła, nowoczesna, industrialna

Stolik kawowy Boreal 100x100x48 cm
Okrągła, nowoczesna, szklana
W magazynie
Industrialny Zestaw Stolików Kawowych Beton + Czarny L8-D74
Nowoczesna, prostokątna, zestawy

Ława Do Salonu Z Półką Dąb + Czarny P9-F32
Nowoczesna, dębowa, głębokość

Rozkładany Ławostół Nowoczesny Dąb Artisan G7-R98
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
Najlepsze produkty od Bonami

Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarna szczotka do WC Wenko Flakon
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



































































