Lampa wisząca na lince FROZI LED/32W/230V, śr. 50 cm, złota
Do sklepu Liderlamp.pl
DostępnośćW magazynie
Darmowa dostawa
Produkt można zwrócić w ciągu 60 dni
Historia cen
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Specyfikacje
Zalecany typ żarówkiLED
WłączanieWłączane wyłącznikiem
LokalizacjaDo  sypialni i  salonu
KształtOkrągła
ProducentCandellux
Podobne produkty
LED 40W 230V lampa sufitowa ściemnialna na linkę 3000-6500K złota + DO
Do sypialni, nowoczesna, LED
W magazynieDostawa gratis
Brilagi - LED Żyrandol na lince LYRA 1xE27/15W/230V szary/beżowy/złoty
Do sypialni, LED, okrągła
W magazynieDostawa gratis
LED regulowany żyrandol na linkę LED/42W/230V 3000-6500K + DO
Do sypialni, nowoczesna, LED
Azzardo AZ5061 - LED 32W 230V ściemnialny żyrandol na linkach ANTONIO złoty + DO
Eglo 97361 - LED Żyrandol natynkowy PALOZZA 2xLED/11W/230V
Brilagi - LED Żyrandol na lince LYRA 1xE27/15W/230V szary/kremowy/złoty
Do sypialni, LED, okrągła
Żyrandol na lince GALAXY 3xE27/60W/230V beżowy/brązowy/gold
Do sypialni, metalowa, okrągła
Lampa LED 50W 230V 3000-6500K złota z ściemniaczem i DO