









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Szary Drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 54,5 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 42,5 cm Obciążenie: 120 kg Materiał stołu Płyta meblowa: Dąb sonoma Fornir PVC: Dąb sonoma MDF Wymiary stołu Długość: 120 cm Szerokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Grubość blatu: 18 mm Rozstaw nóg długiej strony: 97 cm Rozstaw nóg krótkiej strony: 56 cm Obciążenie: 50 kg Specyfikacja Zestaw jadalniany dla 4 osób Połączenie naturalnego wyglądu i nowoczesnych kształtów Lekka i solidna konstrukcja krzeseł Materiały łatwe w utrzymaniu Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Buk, Dąb, Dąb sonoma |
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Dekor drewna | Buk, Dąb sonoma |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Szerokośc krzesła | 46 cm |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Głębokość krzesła | 54,5 cm |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Szerokość stołu | 80 cm |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wzór | Dwukolorowy |

Nowoczesna, bukowa, industrialna
W magazynie
Bukowa, skandynawska, z krzesłami
W magazynie
Bukowa, industrialna, drewniana
W magazynie
Bukowa, skandynawska, industrialna
W magazynie
Z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dębowa, z krzesłami, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Rustykalna, sosnowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Bukowa, industrialna, drewniana
W magazynie
Bukowa, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z krzesłami, retro
Dostawa gratis
Bukowa, dębowa, z krzesłami
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, z krzesłami, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, okrągła
W magazynie

Z krzesłami, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Bukowa, dębowa, industrialna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Dębowa, industrialna, drewniana
W magazynie
Bukowa, industrialna, drewniana
W magazynie
Bukowa, dębowa, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Na 6 osób, nowoczesna, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, okrągła
W magazynie
Z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z krzesłami, prosta
Dostawa gratis
Nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, z krzesłami, okrągła
W magazynie
Dębowa, z krzesłami, retro
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie