












Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Beżowy Ekoskóra: Beżowy Polipropylen: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Głębokość: 55,5 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Nośność: 100 kg Waga: 4,4 kg Materiał stołu MDF: Czarny Drewno: Buk Rama metalowa: Czarny Wymiary stołu Szerokość: 120 cm Głębokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Waga: 19 kg Specyfikacja Zestaw jadalniany dla 4 osób Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Tapicerowane siedzisko z pokrowcem z ekoskóry Solidna podstawa odporna na zarysowania Blat stołu wzmocniony metalową ramą Nogi stołu wyposażone w antypoślizgowe i regulowane zakończenia Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Dostarczane w formie do montażu
| Rodzaj drewna | Buk |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Kształt | Proste |
| Dekor drewna | Buk |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Materiał blatu | MDF |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Szerokośc krzesła | 48 cm |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Szerokość stołu | 80 cm |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Wysokość krzesła | 82,5 cm |
| Głębokość krzesła | 55,5 cm |
| Waga | 4,4 kg |

Z krzesłami, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Na 6 osób, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Na 6 osób, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynie
Na 6 osób, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, z krzesłami, retro
W magazynieDostawa gratis
Z krzesłami, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, z krzesłami
W magazynie
Dębowa, z krzesłami, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, z krzesłami, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, industrialna, drewniana
W magazynie
Na 6 osób, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Dębowa, z krzesłami, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Na 6 osób, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynie
Nowoczesna, bukowa, skandynawska
W magazynie
Bukowa, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Na 6 osób, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynie
Dębowa, z krzesłami, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z krzesłami
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, z krzesłami, drewniana
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie