






Wymiary 48×104×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Płyta wiórowa klasy E1: Biała Wypełnienie siedziska: Pianka PUR Materiał siedziska: Poliester Wymiary Szerokość: 104 cm Głębokość: 30 cm Wysokość: 48 cm Wysokość siedziska: 3 cm Siedzisko: 104 x 30 cm Nośność: 150 kg Waga: 20,8 kg Specyfikacja Kombinacja szafki na buty i ławki 10 półek na buty o rozmiarze do 44 Miękkie i wygodne siedzisko Miękkie siedzisko zdejmowane na rzepy ułatwia czyszczenie Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
| Szerokość: | 104 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Styl | Rustykalny |
|---|---|
| Z ławką | Tak |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte, Z półeczkami |
| Nośność | 150 kg |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd | Połączone |
| Waga | 20,8 kg |

Rustykalna, dębowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, szafkowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
75×72×31 cm, sosnowa, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
91×52×34 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
81×102×36 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, uchylny stolik
Dostawa gratis
91×52×34 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×60×30 cm, z orzecha włoskiego, szafkowa
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
67×52×34 cm, plastikowa, szafkowa
W magazynie
140×51×32 cm, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
44×80×30 cm, metalowa, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, uchylny stolik
Dostawa gratis
Drewniana, rustykalna
Dostawa gratis
71×75×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
19×43×111 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
67×52×34 cm, plastikowa, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, retro
W magazynie
61×70×33 cm, drewniana, szafkowa
W magazynie
Rustykalna, dębowa, industrialna


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie