




Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana poszewka na poduszkę Tadea marki Kave Home to idealny dodatek do dziecięcego pokoju. Wykonana z bawełny, zapewnia wyjątkową miękkość i przyjemną w dotyku teksturę. Każda poszewka jest ręcznie tkana, co gwarantuje jej unikalność i drobne różnice, które podkreślają jej ekskluzywny i osobisty charakter. Design poszewki zdobią wypukłe, tęczowe reliefy, które uzupełniają zabawne frędzle, tworząc uroczy detal dekoracyjny, który ozdobi dziecięcą przestrzeń. Poszewka została zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu i można ją prać w pralce, co ułatwia utrzymanie czystości. To oryginalny i przytulny element, który pomoże stworzyć w pokoju dziecka wyjątkową i uroczą atmosferę.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Kraj pochodzenia | IN |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Waga | 2 kg |
| Długość | 45 cm |
| Rozmiar poduszki | 45x45 |
| Kolekcja | Tadea |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Zabawny |
| Jakość | Premium |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Specyfikacja materiału | 3% poliester/97% bawełna |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Kave Home |









40×40 cm
W magazynie
40×40 cm
W magazynie


40×40 cm
W magazynie
40×40 cm
W magazynie
45×45 cm
W magazynie











50×70 cm
W magazynie

30×50 cm
W magazynie

40×50 cm
W magazynie

Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie