





Wymiary 180×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 95% bawełna | 5% lycra Gramatura: 170 g/m² Kolor Jasno kremowy Wymiary Rozmiar: 180 x 200 cm Właściwości Miękki i mocny materiał o długiej żywotności Wysoka elastyczność, nie ślizga się i mocno trzyma Nie wymaga prasowania Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według etykiety producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni W suszarce zalecamy suszyć na niskiej temperaturze Zawartość opakowania 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm Często pytacie 🙋 Czy prześcieradło naprawdę się nie zsuwa i nie ślizga z materaca? Dzięki 5% zawartości lycry prześcieradło jest bardzo elastyczne i dopasowuje się do materaca, nie unosząc się ani nie ślizgając. To zapewnia, że prześcieradło pozostaje na miejscu nawet podczas ruchu w czasie snu.Wskazówka: Rozciągnij prześcieradło na wszystkich rogach łóżka, aby było równomiernie napięte. Jak często powinienem prać prześcieradło, aby wytrzymało jak najdłużej? Zalecamy prać prześcieradło co 14 dni, częściej w przypadku alergików lub jeśli dużo się pocisz. Przy odpowiedniej pielęgnacji kolory i elastyczność utrzymują się długo.Wskazówka: Przed pierwszym użyciem zawsze wypierz prześcieradło. Czy kolory prześcieradła wytrzymają pranie, czy wyblakną? Kolory pozostają jasne dzięki wysokiej gramaturze tkaniny i jakości bawełny z lycrą. Pierz w temperaturze 30–40 °C i używaj żelu do kolorowych tkanin, aby chronić kolory.Wskazówka: Unikaj płynu do płukania, zastąp go dezynfekcją do prania. Czy konieczne jest prasowanie prześcieradła? Prześcieradło nie wymaga prasowania, ponieważ jest elastyczne i po wstrząśnięciu samo się prostuje. Materiał pozostaje gładki i naturalnie się nie gniecie.Wskazówka: Natychmiast po praniu wstrząśnij i powieś, aby utrzymać gładkość. Jak prawidłowo suszyć prześcieradło z lycrą? Najlepiej suszyć prześcieradło na powietrzu, suszarka może spowodować zagniecenia. Jeśli jednak jej użyjesz, wybierz delikatny program i niską temperaturę.Wskazówka: Podczas suszenia na powietrzu wstrząśnij prześcieradłem, aby przywrócić elastyczność i kształt.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Typ | Na łóżko podwójne |
| Waga | 0,9 kg |

160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie