Dywan 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
Wymiary 120×170 cm
Historia cen
- 26.05.2026 - 323,84 zł
- 17.04.2026 - 323,84 zł
- 30.03.2026 - 380,99 zł
- 5.03.2026 - 313,64 zł
- 5.03.2026 - 313,65 zł
- 20.02.2026 - 313,64 zł
- 16.02.2026 - 368,99 zł
- 14.02.2026 - 313,64 zł
- 27.01.2026 - 368,99 zł
- 23.01.2026 - 313,64 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jeśli nadal wahasz się nad wyborem odpowiedniego materiału na dywan, nie pomylisz się z włóknami polipropylenowymi. Zapewniają one nie tylko miękką i miłą w dotyku powierzchnię, ale są również trwałe i łatwe w utrzymaniu. Oprócz wspomnianych właściwości funkcjonalnych, ten nowoczesny element od Asiatic Carpets robi również wrażenie estetyczne w Twoim wnętrzu.
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.08 kg |
| Długość | 170 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 2200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Asiatic Carpets |
Podobne produkty

Dywan z wiskozy Alex nowoczesny 100 cm x 140 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Pangli zielono-kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Costa geometria brązowy 80 cm x 250 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan ESQUINA 140x200 cm, zielono-biały
140×200 cm, bawełniana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art szary Geometria koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny dwustronny Pangli srebrno-kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny Miovani czarny 160 cm x 230 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria szary 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny z wypukłą strukturą Silas
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara szaro-niebieski 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara Geometria wielokolorowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara Iluzja wielokolorowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Mallorca Paseczki Biało-Czarne 120 cm x 170 cm
Nowoczesna, naturalna, rustykalna
W magazynie
Dywan-nowoczesny Ottawa kwadraty multikolor 80 cm x 250 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny Nandi
Zewnętrzna, do pokoju, wykładziny
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny New York 3D antracytowy 160 cm x 160 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, okrągła, wełniana
W magazynie
Dywan Flex 2 19052/08 067x200 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Skandi TRIADA 100x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dywan zewnętrzny Miovani jasny szary 160 cm x 160 cm koło
Zewnętrzna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan zewnętrzny Miovani koło jasny szary 160 cm x 160 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Beta wielokąty różowo-szary 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Beta wielokąty różowo-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Pastello Modny dywan do pokoju 200x300 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Parma fale szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Parma Fale szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan Harmony Gray II 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
Dywan Silence I 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt








