


Wymiary 60×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 1500 g/m2 Kolor Biały Wymiary Szerokość: 60 cm Długość: 100 cm Grubość: 2 cm Waga: 0,9 kg Właściwości Antypoślizgowa dolna warstwa Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Zalecana temperatura prania 30°C (zgodnie z etykietą producenta) Nie bielić i nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Wzór | Bez wzoru |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Kształt | Prostokątny |
| Długość | 100 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Antypoślizgowe | Antypoślizgowe |
| Umieszczenie | Do łazienki |
| Wersja | Jednokolorowe |
| Rozmiar | 60 x 100 cm |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,9 kg |
| Gramatura | 1500 g/m2 |

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie




Dywaniki łazienkowe
W magazynie



Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Okrągła
W magazynie


Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie








Bawełniana, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie