







Wymiary 74×70×180 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Blat: Wytrzymały plastik HDPE 3,5 cm Metal: Czarny, lakierowany proszkowo Wymiary Długość: 180 cm Szerokość: 70 cm Wysokość: 74 cm Waga: 10 kg Maksymalne równomierne obciążenie: 100 kg Wymiary opakowania: 100 x 81 x 9 cm Specyfikacja Składany, wygodne uchwyty do przenoszenia Idealnie nadaje się na bankiety, do ogrodu i na taras Po złożeniu stół tworzy praktyczną walizkę, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i jest łatwo przenośny Dostarczany w częściach do montażu
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Rodzaj | Składane |
|---|---|
| Materiał | Plastik, Metal |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał nóg | Metal |
| Ilość miejsc | Dla 6 osób |
| Nośność | 100 kg |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz | Tak |
| Długość | 180 cm |
| Typ | Jadalniane |
| Waga | 10 kg |
| Materiał blatu | Plastik |

Składana
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Składana
W magazynie
72×70×240 cm, składana, plastikowa
W magazynie


Składana, metalowa
W magazynie
Składana, plastikowa, rozkładana
W magazynie
Składana, kwadratowa
W magazynie
70×75×180 cm, składana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, składana, rozkładana

Okrągła, metalowa
W magazynie
72×70×70 cm, metalowa
W magazynie
Składana, rozkładana
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Drewniana
W magazynie
72 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
Składana, kwadratowa
W magazynie
Składana, kwadratowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Rozkładana, owalna
W magazynie

Składana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Składana, rozkładana
W magazynie
74×160 cm, składana, plastikowa
W magazynie
Składana
W magazynie
Składana
W magazynie
Plastikowa, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Drewniana, okrągła, kwadratowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie