








Wymiary 180×80×50 cm
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 1099,99 zł do 1100 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wszystko co potrzebne zawsze pod ręką - zaproś czerwoną szafę metalową Kacper do swojego pomieszczenia socjalnego! To właśnie ona zadba o przechowanie Twojej odzieży, z wydzieleniem strefy...
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Przestrzeń do przechowywania | Drzwiczki |
| Kolor | Czerwona |
| Wykończenie | Metalowe |
| Typ szafy | Tradycyjne |
| Wnętrze | Z drążkiem i półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Lustro | Bez lustra |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Material | Metal |
| Producent | Jan Nowak |

Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
75×80×42 cm, matowa, wiśniowa
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, drzwiczki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
175×64×63 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Wiśniowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Szuflada
W magazynie
185×90×45 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
185×115×40 cm, metalowa, drzwiczki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Wiśniowa, laminatowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Retro
W magazynie
Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Retro
W magazynie
Uszak
W magazynie
Rozkładana
W magazynie