




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ława to prawdziwa gwiazda salonu – jeśli planujesz urządzenie przestrzeni wypoczynkowej, warto zwrócić uwagę na nowoczesny i praktyczny ławostół Quadro Max z blatem...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Marmur |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Kolor | Marmurowy/czarny |
| Material | MDF |
| Producent | Hubertus |

Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
47×100×60 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
42×80 cm, okrągła, szklana
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, matowa
W magazynie
45×60×110 cm, metalowa, marmurowa
W magazynie
Zestawy, skandynawska, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa

Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
Dostawa gratis
74×120×120 cm, ⌀ 120 cm, okrągła, z drewna wenge
W magazynieDostawa gratis
40×60×60 cm, nowoczesna, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Okrągła, metalowa, industrialna
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
75×160×80 cm, prostokątna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
75×160×80 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
47×110×50 cm, prostokątna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, skandynawska, matowa
W magazynie
⌀ 100 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Z orzecha włoskiego

Okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, szklana
W magazynie

Okrągła, rustykalna, matowa
W magazynie
40×80×40 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
⌀ 100 cm, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie