


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Jesteś na etapie urządzania salonu i poszukujesz praktycznego mebla, który uzupełni pomieszczenie i stanie się jego nieodłącznym elementem? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję jaką...
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | Nowoczesne |
| Kolor | Czarny |
| Material | Akryl |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, matowa, dębowa
W magazynie
Błyszcząca, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, matowa, dębowa
W magazynie
Błyszcząca, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
90×160×58 cm, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis
Błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, metalowa
Dostawa gratis
Błyszcząca, nowoczesna
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca, nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, prosta
Dostawa gratis
57-74×67×124-160 cm, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa, prosta
Dostawa gratis
90×160×60 cm, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
90×160×60 cm, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
77×120×79 cm, błyszcząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, drewniana
Dostawa gratis
14×50×114 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, prosta
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa, składana
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie


Skandynawska
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Rozkładana
W magazynie