



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2365 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dla miłośników niebanalnego designu - marmurowy ławostół Quadro Lux. Na co dzień pełni rolę eleganckiej ławy kawowej, a w wyjątkowych chwilach łatwo zamienisz go w...
| Rozkładanie | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał blatu | Marmur |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | Nowoczesne |
| Kolor | Marmurowy/biały/czarny |
| Material | MDF |
| Producent | Hubertus |

78×80×160-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×120-160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
47×90×50 cm, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis
76×80×120-160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, klasyczna, retro
W magazynie
77×90×160-260 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
76×80×120-160 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
77×65×120 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Drewniana, drewniana, metalowa
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
79×80×120-160 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
75×120×80 cm, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
76×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
75×70×120 cm, rozkładana, matowa
W magazynie
76×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
77×70×100 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
Dostawa gratis
77×90×160-260 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

76×90×170-250 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Metalowa, składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie


Skandynawska
W magazynie

Rozkładana
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Uszak
W magazynie