







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szukasz praktycznego, a zarazem gustownego ławostołu do salonu? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Cię rozkładany i podnoszony ławostół Barletta w drewnianym...
| Rozkładanie | Rozkładane |
|---|---|
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 130 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | Bez połysku |
| Kształt blatu | Owalne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze, na 2 nogach |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | Nowoczesne |
| Kolor | Brązowy/dębowy/drewniany |
| Material | Płyta |
| Producent | Hubertus |

76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
76×80×120-160 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×80×140-180 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
76 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, okrągła, dębowa
W magazynie
19×52×98 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
76×100×200-300 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, matowa
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×100×200-300 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
76×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
78×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
76×100×100 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa, składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie

Skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynie

Rozkładana
W magazynie