







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Niezwykle funkcjonalny mebel, który podąża za Twoimi potrzebami - ławostół Sanna! Ten designersko prezentujący się model łączy w sobie wachlarz możliwości, umożliwiający...
| Regulacja wysokości | Tak |
|---|---|
| Rozkładane | Tak |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Kółka | Z kółkami |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Połysk | Bez połysku |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Ilość nóg | Pozostałe |
| Styl | W stylu loftowym |
| Kolor | Brązowy/biały/czarny |
| Material | Laminat |
| Producent | Egen |

Nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Kwadratowa, matowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Industrialna, rustykalna
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna, rustykalna
Dostawa gratis
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrągła, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
45×120×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
Szklana
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
⌀ 60-80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Owalna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia, retro
Dostawa gratis
⌀ 80 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia

Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie