



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławostół do salonu Sanna X łączy elegancję złotej stalowej podstawy z funkcjonalnością rozkładanego i podnoszonego blatu. Regulowana wysokość i możliwość wydłużenia aż do 200...
| Rozkładane | Tak |
|---|---|
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Kółka | Z kółkami |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Połysk | Bez połysku |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Ilość nóg | Na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | W stylu glamour |
| Kolor | Szary/kaszmirowy/złoty |
| Material | Laminat |
| Producent | Egen |

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
Dostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, szklana, kwadratowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa

74×120×120 cm, ⌀ 120 cm, okrągła, z drewna wenge
W magazynieDostawa gratis
45×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
75×160×80 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, industrialna, rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
49×100×50 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×200×100 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Retro
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Obrotowa
W magazynie