


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławostół do salonu Sanna X to funkcjonalny mebel 2 w 1 z regulacją wysokości i obszernym blatem rozkładanym do 200 cm. Elegancka podstawa w kolorze kaszmir i szeroki wybór...
| Regulacja wysokości | Tak |
|---|---|
| Rozkładane | Tak |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Kółka | Z kółkami |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Połysk | Bez połysku |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Ilość nóg | Na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | Nowoczesne |
| Kolor | Szary/kaszmirowy/czarny |
| Material | Laminat |
| Producent | Egen |

Nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratisNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie

Nowoczesna, kwadratowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, dębowa

Nowoczesna, kwadratowa, skandynawska
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa
W magazynie

Metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, prostokątna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, rozkładana
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, regulacja wysokości
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Prowansalska, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa, składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie

Skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynie

Rozkładana
W magazynie