




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel do podwójnego łóżka małżeńskiego VESTA Pościel bawełniana VESTA to symbol doskonałego wypoczynku, przyjemnego snu, a co najważniejsze, luksusu. Skład 40% bawełna i 60% TENCEL - jest bardzo popularny ze względu na wyjątkowo gładką powierzchnię, luksusowy połysk, ciepło i miękkość. Co to jest TENCEL? TENCEL to wyjątkowa, w 100% naturalna tkanina, która została wykonana z eukaliptusowych włókien celulozowych. TENCEL wyróżnia się przede wszystkim miękkością, jest łatwy w utrzymaniu, przewiewny, ma dłuższą żywotność, doskonałe właściwości termoregulacyjne i wyższą absorpcję wilgoci niż bawełna. Ma również świetne właściwości antybakteryjne przez cały okres użytkowania, dzięki czemu zapobiega powstawaniu bakterii, a tym samym nieprzyjemnego zapachu, ponadto jest przyjemny w dotyku. Zawartość opakowania prezentowego: 1x poszwa na kołdrę 200 x 220 cm, podwójne łóżko EU 1x prześcieradło 280 x 270 cm4x Poszewka na poduszkę 50x70cm1x pudełko prezentowe
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rozmiar | Podwójne łóżko EU 200 x 220 cm |
| Opakowanie | W ozdobnym pudełku, Eco-friendly |
| Poszwa na kołdrę | 1 szt 220x200 cm |
| Poszewka na poduszkę | 4 szt 50 x 70 cm |
| Prześcieradło | 1 szt 280 x 270 cm |
| Zapięcie | Na guziki |
| Certyfikat jakości | Microban, OEKO-TEX Standard 100, Recycled 100, TSE, TENCEL™ |
| Size_system | EU |
| Symbole prania | Produkt nie może być wybielany, Produktu nie należy suszyć w suszarce bębnowej, Produktu nie należy czyścić chemicznie. Nie należy usuwać plam rozpuszczalnikami organicznymi, Prasowanie w maksymalnej temperaturze żelazka 150 ° C, Maksymalna temperatura 40 °C |
| Producent | Soft Cotton |
| Ocena produktu | Ocenić produkt i napisać recenzję mogą wyłącznie zarejestrowani klienci Soft Cotton, którzy zakupili produkt. |
| Wariant | Zestaw na łóżko dwuosobowe |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, francuska, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Jesienna, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×100 cm, bawełniana
W magazynie
75×150 cm, zestawy, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie