






Wymiary 87×44×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tkanina aksamitna: Ciemnoszara Metal: Matowa czarna Wymiary krzesła Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 50,5 cm Głębokość siedziska: 38 cm Wysokość: 87,5 cm Wysokość siedziska: 48 cm Obciążenie: 110 kg Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia stołu i duże metalowe lampy. Skandynawski wystrój nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewnia światło nawet podczas krótkich dni. Ciemnoszare krzesło jadalniane Como idealnie wpasowuje się w jadalnię inspirowaną krajami skandynawskimi. Proste przeszycia i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmian.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |

87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
76-80×49×54-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×45×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×54×64 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87×45×52 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, składana, industrialna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie