




Wymiary 180×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tapicerowane łóżko z pojemnikiem i stelażem 180x200 cm to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, harmonię i praktyczne rozwiązania w sypialni. Obicie z szenilowej...
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Wykończenie | Z tkaniny |
| Tapicerowanie | W całości |
| Długość materaca | O długości 200 cm |
| Szerokość materaca | O szerokości 180 cm |
| Typ łóżka | Parterowe |
| Wysokość łóżka | Łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Wezgłowie | Z wezgłowiem |
| Pojemnik | Z pojemnikiem |
| Pikowanie | Niepikowane |
| Materac | Bez materaca |
| Baldachim | Bez baldachimu |
| Stelaż | Ze stelażem podnoszonym typu kangur |
| Rodzaj drewna | Pozostałe |
| Styl | Nowoczesne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Kolor | Beżowy/kremowy |
| Material | Tkanina |
| Producent | Riban |

180×200 cm, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
140×200 cm, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, na nóżkach, materiałowa

160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Drewniana, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, materiałowa
Dostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Prowansalska, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
180×200 cm, regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
140×200 cm, drewniana, tapicerowana

Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa

Prowansalska, bez materaca, materiałowa
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro

140×200 cm, prowansalska, bez materaca
Dostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa

160×200 cm, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro

Metalowa, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, metalowa, drewniana

Tapicerowana, nowoczesna, retro


Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa

140×200 cm, nowoczesna

140×200 cm, sosnowa, bez materaca
Dostawa gratis


Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie

Z podłokietnikami
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Składana, metalowa
W magazynie