





Wymiary 50×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Gramatura: 80 g/m2 Kolor Niebieski Czerwony Brązowy Wymiary Długość: 70 cm Szerokość: 50 cm Szczegóły Opakowanie zawiera 3 sztuki ścierek w różnych kolorach Zalecana temperatura prania 40-60 °C (zgodnie z etykietą producenta) Prać w środkach do prania kolorowych tkanin Suszyć w pozycji wiszącej lub w suszarce Wymaga prasowania
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Wzór | Z wzorem |
| Uszko | Tak |
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Długość | 70 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Cena | Tanie do 25 zł |
| Gramatura | 80 g/m2 |

40×65 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie