


Wymiary 50×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Gramatura: 130 g/m² Kolor Biały Rozmiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Specyfikacja Jednokolorowy motyw Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (według etykiety producenta) Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Pościel nie wymaga prasowania
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Motyw | Jednokolorowe |
| Zapięcie | Guziki |
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Gramatura | 130 g/m2 |
| Styl pościeli | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Długość | 70 cm |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,3 kg |

70×90 cm, bawełniana, jednokolorowa
W magazynie




Bawełniana, guziki
W magazynie
Retro, guziki, satyna
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, skandynawska

Na zamek
W magazynie

Bawełniana, guziki
W magazynie



Guziki, satyna
W magazynie

Bawełniana, guziki
W magazynie


Bawełniana
W magazynie


Jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki, na zamek
W magazynie
Guziki
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Lniana, bawełniana, rustykalna
W magazynie
Guziki
W magazynie

Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie