



Wymiary 50×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Frotte ręcznik WAVY Ręcznik WAVY zachwyca jakością wykonania i przemyślanym designem. Wykonany jest ze 100% czesanej bawełny premium, która zapewnia wysoką chłonność, miękkość i trwałość nawet przy codziennym użytkowaniu. Praktyczny rozmiar 50 × 100 cm sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w podróży. Pasiasty wzór w połączeniu zieleni i koloru kremowego nadaje ręcznikowi ponadczasowy, stylowy wygląd. Ręcznik jest częścią kolekcji WAVY. ✔ 3 błędy przy wyborze ręczników ✔ Nie wiesz, jaki materiał będzie dla ciebie najlepszy?
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Gramatura | 600 g / m² |
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Właściwości | Oczko do wieszania |
| Pozostałe | Ochrona antybakteryjna MICROBAN |
| Certyfikat jakości | Microban, OEKO-TEX Standard 100, Recycled 100, TSE |
| Size_system | EU |
| Gwarancja | 5 lat + Dożywotnia gwarancja na kolor |
| Symbole prania | Produkt nie może być wybielany, Produktu nie należy czyścić chemicznie. Nie należy usuwać plam rozpuszczalnikami organicznymi, Prasowanie w maksymalnej temperaturze żelazka 150 ° C, Maksymalna temperatura 40 °C, Produkt można suszyć w pralce bębnowej w niższej temperaturze suszenia |
| Producent | Soft Cotton |
| Ocena produktu | Ocenić produkt i napisać recenzję mogą wyłącznie zarejestrowani klienci Soft Cotton, którzy zakupili produkt. |

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
25×65 cm, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Plażowa, lniana, bawełniana
W magazynie
Plażowa, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, jednokolorowa
Dostawa gratis
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
Plażowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×100 cm, bawełniana
W magazynie
75×150 cm, zestawy, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie