



Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Szary Biały Pomarańczowy Niebieski Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Specyfikacja Nie bielić Zapinanie na zamek Zalecana temperatura prania 30–40 °C (wg etykiety producenta)
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Długość | 45 cm |
| Motyw | Dziecięcy, Kot |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Jednokolorowa, retro, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis

Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie