



Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Biały Niebieski Żółty Pomarańczowy Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na suwak Zalecana temperatura prania 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Motyw | Kwiaty |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Wiosna, Całoroczne |
| Długość | 45 cm |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie

70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie

Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
55×55 cm, jednokolorowa

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek
W magazynie
50×70 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie