



Wymiary 70×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Kremowy Brązowy Zielony Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Długość | 90 cm |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Wiosna, Całoroczne |
| Motyw | Kwiaty |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

50×70 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, nowoczesna
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
40×40 cm, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Kwadratowa, na zamek
W magazynie
Kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
50×70 cm, bawełniana, kwiaty
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie