











Wymiary 89×245×167 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesny narożnik z funkcją spania Varoneri w jasnych odcieniach to połączenie elegancji i wygody. Miękka, przyjemna w dotyku tkanina oraz charakterystyczne, pikowane siedzisko nadają mu wyjątkowy, designerski wygląd. Model jest wolnostojący, dzięki czemu świetnie prezentuje się także na środku salonu. Oparcie w formie ruchomych poduszek pozwala dopasować komfort siedzenia do własnych potrzeb. Narożnik jest rozkładany i posiada funkcję spania, co sprawia, że w kilka chwil zamienia się w wygodne łóżko. Dodatkowym atutem jest praktyczny pojemnik na pościel, który ułatwia przechowywanie i pomaga utrzymać porządek w pokoju. Wymiary: szerokość: 245 cm, głębokość: 167 cm, wysokość: 89 cm, powierzchnia spania: 200 x 127 cm, pojemnik na pościel: 109 x 68 x 22 cm Strona narożnika: lewa lub prawa Wykonanie: stelaż: płyta wiórowa + drewno + sklejka + płyta pilśniowa + płyta HDF, siedzisko: pianka T130 / 150 o grubości 8 cm + sprężyna falista "typ B", oparcie: pianka, narożnik jest rozkładany, posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, nóżki: ślizgi w kolorze czarnym, oparcie w formie ruchomych poduszek wypełnionych granulatem z pianki, poduszki są zapinane na zamek, poduszki w zestawie, narożnik wolnostojący (tył obity tkaniną) Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 245 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy, Prawy |
| Z poduszkami | Tak |
| Długość powierzchni spania | 200 |
| Szerokość powierzchni spania | 127 |
| Wymiary pojemnika na pościel | 109 x 68 x 22 cm |
| Typ narożnika | Narożnik typu "L" |
| Strona narożnika | Z wyborem strony |
| Nóżki | Niskie |
| Ilość miejsc | 4 |
| Sposób rozkładania | DL - automat |
| Wypełnienie siedziska | Pianka, sprężyny faliste, Pianka, sprężyny faliste |
| Wypełnienie oparcia | Pianka |
| Wypełnienie poduszek oparciowych | Granulat z pianki |
| Producent | MIRJAN24 |

Drewniana, z poduszkami, retro
Dostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, retro
Dostawa gratis
Na nóżkach, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
5×228×147 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie

82×246×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, dwuosobowa, materiałowa

Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
140×232×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

Skórzana, dwuosobowa, materiałowa

95×212×160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis

Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
90×265×165 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Retro, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis

Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, głębokość, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynieDostawa gratis