



Wymiary 70×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Kolor Musztardowa Rozmiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Specyfikacja Bawełniany muślin z delikatnie falistą strukturą Zapinanie na zamek błyskawiczny Nie bielić Zalecana temperatura prania 40–60 °C (według etykiety producenta) Poszewka nie wymaga prasowania
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Długość | 90 cm |
| Pora roku | Lato, Całoroczne |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |

60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, retro, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie

Bawełniana, guziki, satyna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
50×50 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
47×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie