






Wymiary 104×43×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał aksamitny: Ciemnoniebieski Metal: Czarny Rozmiary Szerokość: 43 cm Głębokość: 49 cm Wysokość: 104 cm Wysokość siedziska: 76 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość siedziska: 35 cm Udźwig: 110 kg Waga: 5,5 kg Specyfikacja Krzesło barowe z oparciem i wygodnym siedziskiem Delikatne aksamitne pokrycie ze stylowym przeszyciem Solidna metalowa podstawa pokryta lakierem proszkowym Dostarczane w stanie zdemontowanym POZZA Krzesło barowe z kolekcji POZZA zachwyca eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatne aksamitne pokrycie, dekoracyjne pionowe przeszycie oraz smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, ale jednocześnie przytulnie i łatwo stanie się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę przy codziennym siedzeniu, czy to przy kuchennej wyspie, domowym barze, czy przy wyższym stole jadalnym. Krzesło POZZA doskonale uzupełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wprowadzając lekkość, styl i przyjemną atmosferę do wspólnych chwil i codziennego użytkowania.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Materiał | Metalowe |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Oparcie | Na nogi |
| Oparcie pleców | Z oparciem pleców |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Waga | 5,5 kg |
| Wygląd siedzisk | Kwadrat |
| Nośność | 110 cm |
| Głębokość siedziska | 35 cm |

104×43×32 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
94×55×57 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
96×46×54 cm, obrotowa, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa

Nowoczesna, materiałowa

99×60×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa

Nowoczesna

99×49×45 cm
W magazynie
99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
108×51×58 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
103×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
99×49×45 cm
W magazynie

102×46×40 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
107×46×40 cm, materiałowa
W magazynie
99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
99×49×45 cm
W magazynie
96×46×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
102×46×40 cm
W magazynie
28×52×69 cm, industrialna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
104×43×32 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
87×43×40 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

107×46×40 cm, materiałowa
W magazynie
95×49×52 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie