






Wymiary 104×43×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: szary Metal: czarny Wymiary Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość siedziska: 35 cm Wysokość: 104 cm Wysokość siedziska: 76 cm Wysokość oparcia: 31,5 cm Waga: 5,5 kg Nośność: 110 kg Specyfikacja Ponadczasowy design z doskonałą ergonomią Solidna konstrukcja metalowa Nogi są zabezpieczone podkładkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniami Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Materiał | Metalowe |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Waga | 5,5 kg |

104×43×32 cm, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×49×52 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
91×48×53 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
95×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
90×51×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
108×51×58 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
91×48×53 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
87×43×40 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
91×48×53 cm, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
99×46×54 cm, obrotowa, drewniana
W magazynie
99×48×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
96×46×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
101×56×61 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie