




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 100% bawełna Gramatura: 170 g/m² Kolor Zielony Wymiary Rozmiar: 140 x 200 cm Właściwości Miękki i trwały materiał o długiej żywotności Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i dobrze trzyma Nie wymaga prasowania Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według etykiety producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni W suszarce zaleca się suszyć w niskich temperaturach Zawartość opakowania 1 sztuka prześcieradła 140 x 200 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Typ | Na łóżko pojedyncze |

Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie