







Wymiary 147×60×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Płyta wiórowa: Dąb sonoma Metal: Czarny Wymiary Szerokość: 60 cm Głębokość: 35 cm Wysokość: 147 cm Odległość między półkami: 32 cm Waga: 8,7 kg brutto Specyfikacja Koniasty regał z dużą ilością miejsca do przechowywania Odpowiednia jako stojak na dekoracje, kwiaty i książki Solidna metalowa konstrukcja Dostarczane w częściach do montażu Opakowanie 117 x 37 x 8 cm, 8,7 kg Eleganckie rozwiązanie dla każdego wnętrza Biblioteka już dawno przestała być tylko miejscem na książki. Ten przestronny regał w stylu industrialnym oferuje przestrzeń do eksponowania ulubionych dekoracji, roślin domowych oraz pamiątek z podróży. Doskonale nadaje się do salonu, pracowni i sypialni, a dzięki swojemu kształtowi wygląda nowocześnie i jednocześnie subtelnie. Bez względu na to, czy zostanie wypełniona książkami, ramkami czy ceramicznymi wazami, zawsze prezentuje się estetycznie i harmonijnie. Prosty sposób na nadanie wnętrzu osobistego wyrazu.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 147 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Metal |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte |
| Materiał nóg | Stal |
| Wielkość | Wysoka |
| Waga | 8,7 kg |

Nowoczesna, industrialna, dębowa

Metalowa, drewniana, industrialna

147×60×35 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
125×48×34 cm, metalowa, narożna
W magazynie
201×120×40 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, rustykalna

125×48×28 cm, metalowa, narożna
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, nowoczesna, industrialna

170×40×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
180×90×34 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
180×90×40 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Narożna, industrialna, prosta

120×66×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
168×120×28 cm, sosnowa, rustykalna
W magazynie
80×29×23 cm, matowa, prosta
W magazynie
128×60×34 cm, drewniana, narożna
W magazynieDostawa gratis
188×80×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
125×39×49 cm, metalowa, narożna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
139×34×34 cm, narożna, nowoczesna
W magazynie
182×85×29 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, rustykalna

Skandynawska, laminatowa
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynie
139×60×34 cm, drewniana, matowa
W magazynie
176×75×30 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
188×84×35 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie