



Wymiary 60×204×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dobrym pomysłem na loftowy wystrój kinowej części salonu jest szafka RTV Siprynt Bis 2D1SZ . Głęboka kolorystyka, gustowne ozdoby i charakterystyczne nóżki to kilka detali, które wyróżniają ten mebel, wśród innych propozycji z tej kategorii. Estetykę szafki RTV wspiera także wzór jodełki na drzwiczkach. To gustowny detal oddający najświeższe trendy wnętrzarskie. Niska komoda TV imponuje również doskonale rozplanowaną strefą przechowywania. Podzielona na kilka sekcji oferuje zarówno szafki z drzwiczkami, jak i półkę otwartą i szufladę. Taki dobór skrytek zapewnia odpowiednie miejsce dla akcesoriów telewizyjnych. Wymiary: szerokość: 204 cm, wysokość: 60 cm, głębokość: 40 cm Wykonanie: korpus: płyta laminowana o grubości 16 mm, fronty: płyta MDF o grubości 16 mm, obrzeże ABS, tylna ściana z płyty HDF, nóżki i uchwyty: metalowe w kolorze czarnym, zawiasy puszkowe, prowadnice kulkowe, drzwi - system otwierania "PUSH TO OPEN", maksymalne obciążenie blatu: 10 kg Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 204 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kategoria specjalna | Na magazynie |
| Typ mebla | Szafki RTV |
| Kolorystyka | Brązowy |
| Szuflady | Tak |
| Liczba szuflad | 1 |
| Drzwi | Tak |
| Wykończenie | Mat |
| Oświetlenie led | Bez oświetlenia |
| Typ szafki | Szafka stojąca |
| Liczba drzwi | 2 |
| Ocena | 5 |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | MIRJAN24 |

Nowoczesna, klasyczna, prosta
W magazynie
90×74×35 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, pełna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, matowa, klasyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Prosta, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, narożna, retro
Dostawa gratis
98×100×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, dębowa, prosta

Błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, prosta
Dostawa gratis
Nowoczesna, prosta, industrialna
W magazynie
Błyszcząca, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, prosta
W magazynie
Klasyczna, narożna, retro
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Prosta, drewniana
W magazynie
Rustykalna, industrialna, głębokość

Industrialna
W magazynie
80×75×35 cm, nowoczesna, z drewna tekowego
Dostawa gratis
122×97×37 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
102×80×40 cm, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, narożna, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis

Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynieDostawa gratis