



Wymiary 40×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra z wykończeniem flanelowym Kolor Żółta Kremowa Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 50 cm Specyfikacja Nie bielić Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (Wg metki producenta)
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Rozmiar poduszki | 40 x 50 cm |
|---|---|
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Zapięcie | Suwak |
| Długość | 50 cm |
| Motyw | Kwiaty |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,1 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |


Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Wałki, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
195×102×105 cm, dwuosobowa
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie