



Wymiary 40×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra z wykończeniem flanelowym Kolor Ciemnoniebieski Biały Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 50 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (Według etykiety producenta)
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Rozmiar poduszki | 40 x 50 cm |
|---|---|
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Zapięcie | Suwak |
| Długość | 50 cm |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,1 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
| Motyw | Gwiazda |

45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
50×70 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie