







Wymiary 115×108×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: 100% poliester Sztuczny rattan Rama stalowa Kolor Czarny Jasnozielony ze wzorem Wymiary krzesła Szerokość: 108 cm Głębokość: 70 cm Wysokość: 115 cm Wysokość siedziska: 72 cm Obciążenie: 150 kg Wymiary poduszki (±5 cm) Szerokość: 110 cm Długość: 95 cm Szerokość zagłówka: 45 cm Długość zagłówka: 20 cm Siedzisko: ok. 60 x 45 cm Oparcie: ok. 55 x 45 cm Boczne oparcia: ok. 45 x 35 cm Uwaga: Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od sposobu pomiaru i elastyczności miękkiego wypełnienia. Specyfikacja Opakowanie zawiera: krzesło, poduszki i sprężynę do zawieszenia Stojak nie jest częścią zestawu Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Ostrzeżenia bezpieczeństwa Krzesło używaj tylko po całkowitym złożeniu. Montaż przeprowadza każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność. Zanim usiądziesz w krześle, upewnij się, że zawieszenie jest mocno przykręcone. Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego bujania na boki. Jeśli używasz stojaka do zawieszenia krzesła, umieść go na płaskiej i solidnej powierzchni, gdzie jego pozycja będzie stabilna (np. podłoga, wyłożony taras). Dzieci do 6 lat mogą używać krzesła jedynie pod nadzorem osoby dorosłej! Magia bujania Ciesz się spokojnymi chwilami we własnym zakątku komfortu. Wiszące krzesło to nie tylko miejsce do siedzenia, ale także sposób na zwolnienie tempa i zdobycie nowej energii. Delikatne bujanie pomaga odprężyć ciało i umysł, niezależnie od tego, czy relaksujesz się na zewnątrz w ogrodzie czy wewnątrz podczas czytania ulubionej książki. Dzięki trwałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni – i Twoim nowym ulubionym miejscem.
| Szerokość: | 108 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Materiał | Metal, Sztuczny ratan |
|---|---|
| Rodzaj | Bujane, Nieregulowane, Wiszące |
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Wzór | Z wzorem |
| Materiał fotela | Stal, Tkanina, Sztuczny rattan |
| Stojak | Nie |
| Nośność | 150 kg |
| Wysokość siedziska | 72 cm |
| Typ | Wiszące |
| Tapicerka | Z tapicerką |
| Sposób mocowania | Na stojaku |
| Kształt | Jajowaty |
| Styl | Nowoczesny |
| Wygląd | Ławka bujana |
| Waga | 30 kg |
| Widok ar | Tak |

115×108×70 cm, wisząca, nieregulowana
W magazynie
115×108×70 cm, wisząca, bujana
W magazynie
115×108×70 cm, wisząca, bujana
W magazynie

81×56×70 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, regulowana, nieregulowana
W magazynie
81×56×70 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
46×65×65 cm
W magazynieDostawa gratis
200×116 cm, wisząca
W magazynie
Nieregulowana
W magazynie

18×61×67 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Regulowana
W magazynie
22×70×112 cm, wisząca, składana
W magazynieDostawa gratis
15×76×115 cm, wisząca, składana
W magazynieDostawa gratis

18×68×89 cm, drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
23×68×116 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, metalowa, z poduszkami w zestawie
W magazynieDostawa gratis
23×73×112 cm, wisząca, składana
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie
Składana
W magazynie
Drewniana, regulowana, z drewna tekowego
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie