






Wymiary 125×204 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1055 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Najwyższej jakości płyta pilśniowa Kolor Dekor dąb sonoma Wymiary Zewnętrzna długość: 204,5 cm Wewnętrzna długość: 200 cm Zewnętrzna szerokość: 125 cm Wewnętrzna szerokość: 120 cm Wysokość zagłówka: 80,5 cm Wysokość podnóża: 42,5 cm Wysokość stelaża od podłogi: 33,5 cm Zagłębienie materaca w ramie łóżka: 7 cm Obciążenie: 120 kg na osobę Specyfikacja Nowoczesny i ponadczasowy design W skład łóżka wchodzi pakiet z akcesoriami do montażu Prosty montaż Dekoracje nie są w zestawie W cenę produktu zawsze wliczone jest łóżko, stelaż i materac w zależności od wybranej opcji Zawartość opakowania łóżka 1x przednie podnóże 1x tylny zagłówek 2x płozy Materiały łączące Instrukcja montażu Gwarancja 2 lata
| Szerokość: | 125 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 204 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Tapicerka | Materiał |
| Stelaż | Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym |
| Materac | Materac Sommera 18 cm |
| Rozmiar | 120 x 200 cm |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Odpowiednie do | Pokój |
| Długość wewnętrzna | 200 cm |
| Nośność łóżka | 120 kg na osobę |
| Szerokość wewnętrzna | 120 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 125 cm |
| Cena | Do 500 zł |
| Lakier | Nie |
| Waga | 24,1 kg, 40,7 kg, 42,85 kg, 29,85 kg, 42,8 kg, 39,2 kg, 32,9 kg, 44,95 kg, 37,1 kg, 29,3 kg, 35,05 kg, 27,7 kg |
| Długość zewnętrzna | 204,5 cm |
| Wysokość czoła przy głowie | 80,5 cm |
| Wysokość czoła u stóp | 42,5 cm |
| Wysokość stelaża od podłogi | 33,5 cm |

Rozkładana, tapicerowana, leżanki

Rozkładana, tapicerowana, leżanki

Drewniana, regulowana, bez materaca

120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Rozkładana, bez materaca, z zagłówkiem

120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
120×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
180×200 cm, rozkładana, leżanki
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
Dostawa gratis
Rozkładana, metalowa, nowoczesna
Dostawa gratis
90×200 cm, rozkładana, tapicerowana

Rozkładana, metalowa, nowoczesna
Dostawa gratis
90×200 cm, nowoczesna, sosnowa
Dostawa gratis
180×200 cm, metalowa, tapicerowana

Tapicerowana, leżanki, regulowana

Tapicerowana, retro, regulowana

Rozkładana, tapicerowana, leżanki

90×200 cm, z oświetleniem, bez materaca

90×200 cm, tapicerowana, retro

Rozkładana, leżanki, nowoczesna
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, rustykalna

90×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

Rozkładana, tapicerowana, leżanki

120×200 cm, sosnowa, materiałowa
Dostawa gratis
120×200 cm, drewniana, metalowa

Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie