







Wymiary 73-87×47×56 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Welurowa tkanina: Musztardowa Metal: Chromowane wykończenie Plastik Wymiary Szerokość: 46,5 cm Szerokość siedziska: 46,5 cm Głębokość: 55,5 cm Głębokość siedzenia: 36,5 cm Wysokość: 72,5–86,5 cm Wysokość siedzenia: 42–53 cm Średnica kółek: 5 cm Całkowita szerokość kółek: 5 cm Średnica dolnej części krzesła z kółkami: 52 cm Nośność: 110 kg Specyfikacja Siedzisko tapicerowane welurową tkaniną Tkanina z certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100 Regulowana wysokość siedzenia Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Obrotowe krzesło biurowe z kółkami Dostarczane w częściach do montażu Styl i komfort w równowadze Dodaj swojemu miejscu pracy odrobinę elegancji i komfortu. Ten fotel nie jest tylko funkcjonalnym elementem, ale także stylowym dodatkiem, który poprawi produktywność i zapewni codzienny komfort. Welurowe obicie w musztardowym kolorze wnosi do wnętrza ciepło i unikalny charakter. Idealny wybór na codzienną pracę, naukę oraz chwile relaksu. Regulowana wysokość siedzenia i obrotowa podstawa zapewnią elastyczność, którą docenisz w dynamicznym dniu.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 73-87 cm |
| Rodzaj kółek | Plastikowa |
|---|---|
| Rodzaj krzesła biurowego | Krzesła obrotowe |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Żółta |
| Regulacja | Tak |
| Wygląd | Biurowe |
| Obrotowe | Obrotowe |
| Materiał nóg | Metal |
| Kółeczka | Na kółeczkach |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Wysokość siedziska | 42 - 53 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 5,7 kg |
| Materiał kółek | Plastik |

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

72-86×46×55 cm, materiałowa, plastikowa
W magazynie
72-86×46×55 cm, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe, głębokość
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

73-86×46×56 cm, materiałowa
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

72-86×46×55 cm, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

73-84×47×57 cm, skórzana, eko skóra
W magazynie
72-83×46×56 cm, materiałowa
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, plastikowa, głębokość
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
73-84×47×55 cm, skórzana, eko skóra
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

74-85×48×56 cm, materiałowa, plastikowa
W magazynie
Materiałowa, głębokość
Do wysłania za 1 tydzień
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe, głębokość
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe, głębokość
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

73-86×46×56 cm, materiałowa
W magazynie
74-87×53×57 cm, skórzana, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

Materiałowa, gumowana, krzesła obrotowe

45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie